Služby a servis

Poradenství

Chorvatský trh s nemovitostmi dokonale známe. Pomůžeme zejména s výběrem vhodné lokality a konkrétní nemovitosti. V případě koupě pozemku pomůžeme s výstavbou nemovitosti s již ověřenými místními firmami. Ozvěte se nám a sdělte svoje preference – jakou nemovitost hledáte, v jaké cenové relaci a v jaké přibližně oblasti. Na základě daných informací jsme schopni Vám kvalifikovaně poradit a nasměrovat Vás ke správné volbě.

Právní servis

Pomůžeme ověřit, zda má daná nemovitost všechny náležitosti k prodeji a zda je po stránce právní i stavební v pořádku. Zajistíme správnost všech podkladů pro převod nemovitosti v Chorvatsku, postaráme se o právní úschovu a řádný přepis nemovitosti na místních úřadech. Součástí služby je řádné předání nemovitosti.

Finanční servis

Spolupracujeme s firmou TMM Finance s.r.o., která je schopna zajistit financování Vaší nemovitosti, její pojištění a další finanční poradenství. Investice do nemovitostí je rozumným rozhodnutím. Obecně investovat v dnešní turbulentní době do stabilních aktiv, mezi něž nemovitosti rozhodně patří, je krok správným směrem. A vzhledem k propadu cen nemovitostí v Chorvatsku je k tomuto kroku správná chvíle.

Facility management

Zajistíme správu nemovitosti v případě jejího dalšího pronájmu. Obstaráme ověřenou stavební firmu, budete-li chtít objekt rekonstruovat. Pořízení nemovitosti za účelem jejího pronájmu je velmi výhodný postup. Nemovitost si můžete vyblokovat pro svoji dovolenou, během ostatních týdnů ji však můžete nabídnout ke krátkodobému pronájmu, jehož výnos je výrazně vyšší než pronájem dlouhodobý. Investice se Vám tak může vrátit v řádu několika let.

sand beach villas privlaka