Služby a servis

Poradenství

Naše kancelář v Zadaru je vám k dispozici 7 dní v týdnu. Chorvatský trh s nemovitostmi dokonale známe. Pomůžeme zejména s výběrem vhodné lokality a konkrétní nemovitosti. V případě koupě pozemku Vám zajistíme výstavbu nemovitosti. Ozvěte se nám a sdělte svoje preference – jakou nemovitost hledáte, v jaké cenové relaci a v jaké oblasti. Na základě daných informací jsme schopni Vám kvalifikovaně poradit, nasměrovat Vás ke správné volbě a v případě že jste v naší nabídce nenašli nic co odpovídá Vašim představám, jsme schopni Vám danou nemovitost najít. Pro naše klienty vyhledáváme vhodné lokality a projekty, které poskytují předpoklad pro zhodnocení nemovitosti.

 

Právní servis

Pomůžeme ověřit, zda má daná nemovitost všechny náležitosti k prodeji a zda je po stránce právní i stavební v pořádku. Zajistíme správnost všech podkladů pro převod nemovitosti, postaráme se o právní úschovu a řádný přepis nemovitosti na místních úřadech. Součástí služby je řádné předání nemovitosti.

 

Finanční servis

V rámci financování Vaší vysněné nemovitosti Vám rádi pomůžeme a předáme užitečné informace, které povedou k jejímu pořízení. Investice do nemovitostí je rozumným rozhodnutím. Obecně investovat v dnešní turbulentní době do stabilních aktiv, mezi něž nemovitosti rozhodně patří, je krok správným směrem.

 

Facility management

Zajistíme správu nemovitosti v případě jejího dalšího pronájmu. Obstaráme také ověřenou stavební firmu, budete-li chtít objekt stavět nebo rekonstruovat. Pořízení nemovitosti za účelem jejího pronájmu je velmi výhodný postup. Nemovitost si můžete zablokovat pro svoji dovolenou, během ostatních týdnů ji však můžete nabídnout ke krátkodobému pronájmu, jehož výnos je výrazně vyšší než pronájem dlouhodobý. Investice se Vám tak může vrátit v řádu několika let.

 Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka