Služby a servis

Poradenství

Naše kancelář v Zadaru je vám k dispozici 7 dní v týdnu. Chorvatský trh s nemovitostmi dokonale známe. Pomůžeme zejména s výběrem vhodné lokality a konkrétní nemovitosti. V případě koupě pozemku Vám zajistíme výstavbu nemovitosti. Ozvěte se nám a sdělte svoje preference – jakou nemovitost hledáte, v jaké cenové relaci a v jaké oblasti. Na základě daných informací jsme schopni Vám kvalifikovaně poradit, nasměrovat Vás ke správné volbě a v případě že jste v naší nabídce nenašli nic co odpovídá Vašim představám, jsme schopni Vám danou nemovitost najít. Pro naše klienty vyhledáváme vhodné lokality a projekty, které poskytují předpoklad pro zhodnocení nemovitosti.

 

Právní servis

Pomůžeme ověřit, zda má daná nemovitost všechny náležitosti k prodeji a zda je po stránce právní i stavební v pořádku. Zajistíme správnost všech podkladů pro převod nemovitosti, postaráme se o právní úschovu a řádný přepis nemovitosti na místních úřadech. Součástí služby je řádné předání nemovitosti.

 

Finanční servis

V rámci financování Vaší vysněné nemovitosti Vám rádi pomůžeme a předáme užitečné informace, které povedou k jejímu pořízení. Investice do nemovitostí je rozumným rozhodnutím. Obecně investovat v dnešní turbulentní době do stabilních aktiv, mezi něž nemovitosti rozhodně patří, je krok správným směrem.

 

Facility management

Zajistíme správu nemovitosti v případě jejího dalšího pronájmu nebo v době kdy není nikým obsazená. Obstaráme také ověřenou stavební firmu, budete-li chtít objekt stavět nebo rekonstruovat. Zajistíme údržbu zahrady, bazénu, nabízíme pomocnou ruku v oblasti lodí apod.
Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku