Apartmánový dům Mandre

apartmánový dům
Mandre
ID nabídky: 
13004
Podtyp nemovitosti: 
byt
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Pag
Cena:
185 730€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Prožijte luxus a pohodlí v tomto překrásném komplexu apartmánů v pohádkovém prostředí obce Mandre na ostrově Pag. Moře se svou průzračně čistou vodou se nachází pouhých 90m od domu a poskytuje tak nikdy nekončící možnosti užívání si krás jadranského pobřeží. 

Každý apartmán je detailně propracován s vysokým důrazem na velmi kvalitní materiály, které poskytují dokonalou rovnováhu mezi elegancí a pohodlím. Prostorné pokoje plné slunečního svitu poskytují pocit vzdušnosti a pohodlí a vytváří tak oázu klidu a relaxace.

K dnes již standartnímu vybavení patří parkovací stání, které umožňuje bezproblémový přístup k Vašemu bytu. Každý apartmán má navíc úložný sklepní prostor, který Vám poskytne dostatek místa pro úschovu osobních a sezónních věcí.

Velmi důležitou zvláštností jsou apartmány S7 a S8, které jsou vybaveny soukromými střešními terasami, které poskytují exklusivní prostor, kde si můžete vychutnat nezapomenutelný pohled na moře a okolí, ať už se jedná o relaxaci na slunci nebo večeři s přáteli.

Nyní je pravý čas investovat do svého mořského ráje na ostrově Pag. Nepropásněte svoji jedinečnou šanci stát se majitelem jednoho z luxusních apartmánů v obci Mandre a vytvořit si vzpomínky na celý život. 

Cena:

S1 185.730 €

S2 185.910 €

S3 296.990 €

S4 323.712 €

S8 319.005 €

S5 323.712 €

S6 316.050 €

S7 326.648 €

Specifikace nemovitosti

Vybavení: 
parkovací stání, sklepní prostor
Stav: 
novostavba
Podlaží: 
přízemí, první a druhé patro
Vzdálenost od moře: 
90m
Přístup k nemovitosti: 
cestaNabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku