Rodinný hotel Biograd na Moru

komerční prostor
Biograd na Moru
900m²
ID nabídky: 
741
Podtyp nemovitosti: 
Rodinný hotel
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Biograd na Moru
Cena:
1 900 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

EXKLUZIVNÍ PRODEJ!!!!!
 
Apartmánový hotel je na prodej v centru Biogradu, na skvělém místě v samém centru města, pouhých 100 m od centra a moře.
V přírodě se jedná o obchodní budovu-aparthotel, 3 podlaží Su+P+3 se šestnácti samostatnými jednotkami - studio apartmány, společným prostorem pro odbavení hostů (recepce), barem a pomocným prostorem pro provoz aparthotelu. V
 
v suterénu administrativní budovy je přístupový vjezd pro rozvoz, sklady pro potřeby aparthotelu, kotelna, šatny a sociální zařízení pro údržbáře aparthotelu, chodba, výtah a schodiště do přízemí.
V přízemí administrativní budovy se nachází vstupní prostor sloužící jako recepce, bar a prostor pro obsluhu hostů, sklad nápojů a barového inventáře, dále kuchyňka, sociální zařízení pro hosty baru, schodiště s výtahem a nekrytá vstupní terasa.
V prvním patře administrativní budovy se nachází schodiště s výtahem a chodba a šest samostatných jednotek - studio apartmány, které se skládají ze dvou pokojů, koupelny a kuchyně s jídelnou, která je zároveň ložnicí. Pět studiových apartmánů má každý svou vlastní terasu, zatímco jeden nemá terasu.
Ve druhém patře administrativní budovy se nachází schodiště s výtahem a chodba, dále šest samostatných jednotek - Studio apartmány, které jsou shodné s těmi v prvním patře.
Ve třetím patře administrativní budovy je schodiště s výtahem a chodba a čtyři studio apartmány sestávající ze dvou pokojů, koupelny a kuchyně s jídelnou, která je zároveň pokojem. Tři studiové apartmány mají každý přístup na vlastní terasu.
 
Obchodní budova se skládá ze suterénu, přízemí a tří nadzemních podlaží. Vertikální komunikace mezi podlažími probíhá přes železobetonové schodiště a výtah.
 
Plně vybaveno inženýrskými sítěmi, elektřinou, vodou, kanalizací, sporákem na tuhá paliva, solárním...
  

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost centra, Blízkost obchodu, Blízkost pláže, Město / města, Zařízeno, Zařízená kuchyně, Výhled na moře, Access - zpevněné
Prostory: 
Garáž, Kuchyně, Sklep, Sklad, Terasa, Toaleta
Stav: 
Udržováno, Upraveno, Upraveno a udržováno
Rok výstavby: 
2004
Počet místností: 
16
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina, Telefonní instalace
Vzdálenost od moře: 
0m
Vzdálenost od centra (m): 
75
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku