Vila Ugljan

dům
Preko
U moře
900m²
ID nabídky: 
11337
Podtyp nemovitosti: 
Vila
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Ugljan
Cena:
2 600 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi nádhernou moderní vilu u moře na ostrově Ugljan. Skládá se ze suterénu s místnostmi pro cvičení a koníčky, masážním bazénem, ​​saunou, toaletou a sprchami, prostorem na praní a strojovnou. Ve sklepě je také krásná vinotéka. V přízemí je kuchyň se spíží a jídelnou, velký obývací pokoj se vstupem na jednu velkou verandu a na druhou lodžii. Dále jsou zde sklady, šatny, toalety, kotelna a kulečník. V přízemí je také garáž pro dvě auta a jeden byt se dvěma ložnicemi a terasou. V patře jsou čtyři ložnice s koupelnami, jedna pracovna a velká terasa. Celá vila nabízí fascinující výhled na moře, Zadar a pohoří Velebit.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Zařízeno, Otevřený výhled na moře, Výhled na hory, Upravené okolí domu, Velká terasa, Velké prosklené zdi
Prostory: 
Garáž, Hospodářská místnost, Lodžie, Parkování, Sklad, Terasa, Vinný sklep
Orientace nemovitosti: 
Sever, Jih
Podlaží: 
sklep, přízemí, první
Počet místností: 
7
Počet koupelen: 
6
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
15m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
3 145m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku