Vila Sabunike

Luxusní vila
Sabunike
108m²
ID nabídky: 
13007
Podtyp nemovitosti: 
dům
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadar
Městská část: 
Sabunike
Cena:
280 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme krásnou novostavbu vzdálenou pouhých 70m od moře a krásné písčité pláže. Tato nedávno vybudovaná residence Vás uchvátí svojí krásnou, čistou architekturou, pohodlím a blízkostí moře. 

Vchod do domu vede přes prostornou halu, kde se nachází toaleta pro hosty, prostorný obývací pokoj a plně vybavená kuchyně. K vybavení patří podlahové vytápění. Prostor se vyznačuje velkým množstvím denního světla a přímým vstupem na prostornou krytou terasu. Přístup do patra umožňuje dlážděné schodiště se skleněným zábradlím. V patře se nachází tři prostorné klimatizované ložnice, zajišťující obyvatelům domu maximální soukromí. Dále zde nalezneme dvě koupelny s podlahovým vytápěním, při čemž jedna náleží k hlavní ložnici. 

Samozřejmostí je garantované parkovací stání na dlážděné části před domem. 

Tuto nemovitost naleznete v klidné části obce Sabunike, kdy Vás okouzlí zejména dlouhé, písečné pláže, malebné městečko Nin se svou solanou a nejmenší katedrálou na světě a v neposlední řadě historické a kulturní město Zadar.

 

Specifikace nemovitosti

Stav: 
novostavba
Podlaží: 
přízemí a první patro
Počet koupelen: 
2
Vzdálenost od moře: 
70mNabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku