Třípokojový apartmán - Mandre

apartmán
Mandre
69m²
ID nabídky: 
13008
Podtyp nemovitosti: 
třípokojový byt
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Pag
Městská část: 
Mandre
Cena:
290 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji třípokojový apartmán v prvním patře nově vybudované budovy, která se nachází v obci Mandre na ostrově Pag. Byt je vzdálen pouhých 50m od moře a nabízí nezapomenutelný výhled na moře a okolí. K vybavení patří prostorná terasa, která umožňuje nekonečně si užívat pohledu na kouzelnou přírodu a moře. 

Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje, jídelny propojené s plně vybavenou kuchyní, dvou ložnic, chodby, moderně zařízené koupelny a kryté terasy.

Mimo to je byt vybaven dvěma novými markýzami na dálkové ovládání. Šířka každé markýzy je 3,7 m a umožňuje tak dostatečný stín a soukromí dle Vašeho výběru. Součástí je sklepní úložný prostor o rozloze 2,65 m2 a vlastní parkovací stání. 

Celková velikost apartmánu, společně s terasou a parkovacím stáním je 69,05 m2 a prodává se kompletně vybavený moderním nábytkem, klimatizací a umožňuje tak kupujícímu možnost okamžitého stěhování bez dalších investic do bydlení. 

 

Specifikace nemovitosti

Vybavení: 
klimatizace, kompletně vybaven
Stav: 
novostavba
Orientace nemovitosti: 
výhled moře
Podlaží: 
první
Vzdálenost od moře: 
50m
Přístup k nemovitosti: 
cestaNabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku