Stavební Vinjerac

pozemek
Posedarje
1 134m²
ID nabídky: 
1412
Podtyp nemovitosti: 
Stavební
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Vinjerac
Cena:
170 100€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Stavební pozemek v pohádkovém Vinjeracu, asi 250m od moře a pláže, se nachází na kopci, odkud je nádherný výhled na město, moře a Velebit. Pozemek je pravidelného tvaru, cca 20m široký a cca 50m dlouhý.
Elektřina a voda jsou na místě. Je možnost koupě pozemku o stejné výměře hned vedle.

Građevinsko zemljište u bajkovitom Vinjercu, od mora i plaže udaljeno oko 200m, smješteno je na uzvisini, s koje se pružaju veličanstveni pogledi na mjesto, more, Velebit. Zemljište je pravilnog oblika, širine oko 20m i dužine oko 50m. Na lokaciji su struja i voda. Postoji mogućnost kupnje zemljišta iste površine, odmah do ovoga.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Tichá lokalita, Výhled na moře, Otevřený výhled na moře, Panoramatický výhled na moře, Výhled na hory, Access - zpevněné
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
250m
Vzdálenost od centra (m): 
250
Přístup k nemovitosti: 
Auto, Nákladní auto
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku