Pohostinsko-turistický objekt Privlaka

komerční prostor
Privlaka
1 900m²
ID nabídky: 
1264
Podtyp nemovitosti: 
Pohostinsko-turistický objekt
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Privlaka
Cena na zavolání
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Plava laguna je turistické a stravovací zařízení s 15 ložnicemi s koupelnou a 7 apartmány. Objekt má velkou kuchyň a restauraci pro hosty. Skládá se z velkého suterénu, přízemí a prvního patra. Nachází se na celkové ploše 2351 m2, s upravenou zahradou, venkovním prostorem pro zábavu a relaxaci hostů a bazénem s lehátky, sprchou a toaletami. Budova má plynová zařízení pro vytápění a kuchyň, solární panely pro horkou vodu. Parkování je zajištěno pro dvacet aut a několik autobusů. V prvním patře je také rodinný byt se třemi ložnicemi, užitná plocha 170 m2, která poskytuje další ubytování. Zařízení má vynikající a dobře zavedené pohostinství domácích i zahraničních hostů, zejména velkých skupin přicházejících autobusem. Po letech vynikajícího servisu má toto zařízení také stálé hosty. Objekt je umístěn ve skvělé lokalitě pro odpočinek, ale také zábavu na krásných plážích Sabunika, Nin, Privlaka, Zaton nebo léčivé bahno v Ninu a Zatonu. Toto zařízení má podle své struktury a umístění velký potenciál jako investice, ať už zůstane pro účely cestovního ruchu a stravování, nebo bude použit pro některé další činnosti, jako je rehabilitační centrum, domov pro seniory a podobně.

Plava laguna je turističko-ugostiteljski objekt sa 15 spavaćih soba s kupatilom, te 7 apartmana. Objekt ima veliku kuhinju i restoran za goste. Sastoji se od velikog podruma, prizemlja i kata. Smješten je  na sveukupnoj površini od 2351m2, sa uređenom okućnicom, vanjskim mjestom za zabavu i odmor gostiju, te bazenom s ležaljkama za sunčanje i tuš kabinama i wc-ima.  U objektu su plinske instalacije za grijanje i kuhinju, te solarne ploče za toplu vodu.   Parkiralište je osigurano za dvadesetak automobila i nekoliko autobusa.  U sklopu je i obiteljska kuća na kat, sa tri spavaće sobe,  korisne površine 170m2, koja omogućava dodatni smještaj.  Objekt ima izvrstan i uhodan posao ugošćavanja domaćih i stranih gostiju, posebno velikih grupa koje dolaze autobusima. S godinama pružanja izvrsne usluge, ovaj objekt ima i stalne goste.  Nalazi se na izvrsnoj lokaciji za odmor, mir i uživanje na predivnim plažama Sabunika, Nina, Privlake, Zatona, ili ljekovitim blatima Nina i Zatona. Ovaj objekt, prema svojoj strukturi i lokaciji ima veliki potencijal kao investicija, bilo da ostane turističko-ugostiteljske namjene, ili da se iskoristi za neke druge djelatnosti, poput rehabilitacijskog centra, doma za umirovljenike i sl.    

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Tichá lokalita, Zařízeno
Rok výstavby: 
2003
Orientace nemovitosti: 
Východ
Podlaží: 
sklep, přízemí, první
Počet místností: 
22
Počet koupelen: 
22
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
0m
Plocha zahrady: 
1 300m²
Celková plocha: 
2 351m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku