Luxusní vila s bazénem v parku přírody Velebit

Samostatně stojící dům
Jablanac
232m²
ID nabídky: 
13010
Podtyp nemovitosti: 
dům
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Jablanac
Městská část: 
Jablanac
Cena:
730 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Velmi zřídka se najde tak impozantní osamocený dům s bazénem v parku přírody Velebit o rozloze 232 m2, který se nabízí k prodeji. Velmi prostorná novostavba se nachází ve velmi klidné lokalitě přímo nad městem Jablanac.

Z tohoto místa je otevřený pohled na ostrov Rab, Pag, Lošinj a horský Velebit. 

Dům se nachází na pozemku velikosti 528 m2 a sestává se ze dvou podlaží. Vedle hlavní budovy se nachází pomocný objekt, který nabízí plnohodnotnou ubytovací jednotku. 

V přízemí se nachází prostorná obývací kuchyně, ze které se vchází na prostornou krytou terasu s výhledem na bazén a moře. Z kuchyně se vchází do velkého obývacího pokoje, který zdobí kamen, dřevěné trámy a krásný krb. K přízemí patří spižírna, šatna, koupelna se sprchovým koutem a sauna. 

V prvním patře jsou dvě prostorné ložnice, každá s vlastní koupelnou a hydromasážní vanou. Z obou ložnic vstup na prostornou terasu s nádherným výhledem. 

Ve vedlejší budově se nachází prostorný obývací pokoj, který slouží jako ložnice, koupelna se sprchovým koutem, krytá terasa a prádelna se sušárnou. 

Nábytek v celém domě i ve vedlejší budově je vyroben z bukového dřeva, kuchyně s obývacím pokojem ze dřeva třešně. 

Dům je zásobován vodou z vlastních rezervoárů o objemu 90m3.

Je důležité zdůraznit, že se nemovitost nachází v Parku přírody severní Velebit a díky tomu je celé území ochráněno před výstavbou nových staveb.

Topení stejně tak i chlazení v průběhu celého roku obstarává celkem sedm klimatizací a v neposlední řadě také veliký krb.

Příjemné teploty udržuje tepelná a zvuková izolace společně s Baumit silikátovou fasádou.

Prostorná upravená zahrada, opalovací plato, bazén 32 m2, klidná lokalita obklopena horami a zelení, činí z tohoto domu ideální místo pro odpočinek od hluku a rychlého tempa života. 

Kryté parkovací stání pro dvě až tři auta, venkovní prostor je určen k parkování několika dalším vozům. 

Nabízí se také možnost ke koupi sousedních objektů, čím by se dosáhlo kompletního a klidného prostoru.

Nejbližšími sousedními vesnicemi (ostrovy) jsou Karlobag, Stinica, Cesarica, ostrov Rab, Pag.

 

Specifikace nemovitosti

Vybavení: 
sauna
Stav: 
novostavba
Orientace nemovitosti: 
pohled moře
Podlaží: 
přízemí, první patro
Topení: 
krb, klimatizaceNabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku