Luxusní vila Kali

dům
Kali
U moře
307m²
ID nabídky: 
11793
Podtyp nemovitosti: 
Luxusní vila
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Kali
Cena:
1 400 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Tato mimořádně krásná luxusní vila se nachází ve východní části autentického dalmatského města Kali, na ostrově Ugljan, v blízkosti moře, s výhledem na moře, borový les, ostrov Ošljak a starou část města. Vila v přízemí má velký obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, šatnu a toaletu. Před obývacím pokojem je přelivový bazén o ploše 35 m2. Na terase bazénu je prostor na opalování, jídelní kout a krásný kamenný krb. Pod bazénem je garáž a sklad. V prvním patře jsou tři ložnice se třemi koupelnami. Vila má střešní terasu.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Exkluzivní interiér, Tichá lokalita, Zařízeno, Výhled na moře, Otevřený výhled na moře, Výhled na hory, Access - zpevněné, Upravené okolí domu, Velká terasa
Prostory: 
Garáž, Parkování, Sklad, Terasa
Stav: 
Upraveno, Lze se nastěhovat
Rok výstavby: 
2021
Orientace nemovitosti: 
Východ, Severovýchod
Podlaží: 
sklep, přízemí, první
Počet místností: 
4
Počet koupelen: 
3
Sítě: 
Městský vodovod, Septik, Elektřina
Topení: 
Klimatizace, Underfloor heating
Vzdálenost od moře: 
50m
Plocha zahrady: 
310m²
Celková plocha: 
490m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku