Luxusní dům Murter - Jezera

luxusní vila
Jezera
152m²
ID nabídky: 
13011
Podtyp nemovitosti: 
dům
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Murter
Městská část: 
Jezera
Cena:
1 155 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Jedná se o uzavřenou obytnou oblast, kde se nachází celkem sedm rodinných domů a jeden bytový dům  se dvěma byty.

Nachází se na jižním dílu obce Jezera na ostrově Murter, pouhých 45 metrů od moře a přístavu. Nejbližší pláž 300m.

Poloha domů zajišťuje klid a soukromí, přičemž krásný výhled na moře a ostrovy se nabízí z každé ubytovací jednotky. Příjezd k obytné zóně po vlastní ulici, která svojí formou a volbou materiálů připomíná tradiční způsob stavby ulic a respektuje přírodní vlastnosti terénu. Okolo středového náměstí se nachází obytné budovy situované do osmi směrů, které inspirovala větrná růžice, po které tyto domy nesou jméno. 

Vnitřní ulice, stejně tak jako venkovní veřejné cesty jsou nerovnoměrné ve vztahu k pozemkům v osadě, takže každý pozemek je vyšší než silnice, kterou ohraničuje. Křivku ulice kopírují opěrné zdi, které funkčně oddělují oddělují společné od soukromého. Každý dům má vlastní parkovací stání, bazén a zahradu. Pozice na parcelách zajišťuje úkryt před pohledem sousedů, venkovní prostor je dostatečně stíněný stejně tak jako nabízí dostatečné množství slunečního svitu. 

Každý dům má kompletně vybavenou střešní terasu, ze které se nabízí krásný výhled na moře. 

Domy jsou projektované s ohledem na vyšší standard životního stylu. Každý dům je vybaven tepelným čerpadlem, pomocí kterého se dům ohřívá nebo chladí. Každá koupelna a kuchyně je vybavena elektrickým podlahovým vytápěním. Na skleněné stěny a okna byly použity nejkvalitnější hliníkové profily s nízkým faktorem propustnosti tepla a zvuku. Všechny otvory a zasklení jsou vybavené ochranou proti slunci. Vytápění, chlazení domu, bezpečnostní kamerový systém lze ovládat smartphonem z jakékoli vzdálenosti od objektu. Domy jsou vybaveny interiérovým vybavením světových výrobců. Hranici venkovního terénu lemují kamenné zídky nebo živé ploty. Bazén je vyhřívaný.

Siroko je první dům v osadě Ruža vjetrova a nachází se na jižním dílu. Přístup na parcelu ze severní strany a z jihozápadní strany hraničí s veřejnou ulicí, od které je oddělena a uzavřená od okolního světa. Dům má celkem 4 ložnice, 5 koupelen. Jedna ložnice se nachází v přízemí a může také sloužit jako kancelář. Obývací pokoj je propojen se střešní terasou, zahradou a bazénem. 

Přízemí: vstupní hala 4,10m2, schodiště 6,70 m2, obývací pokoj 36,90 m2, společná koupelna 5 m2, ložnice v přízemí 11,9 m2, koupelna 3,3m2.

První patro: chodba 6,40m2, schodiště 6,70 m2, ložnice 15 m2 + koupelna 4 m2, ložnice 11,3 m2 + koupelna 4,2 m2, ložnice 22,7 m2 + koupelna 5 m2.

Střešní terasa: střešní domek 8,40 m2, střešní terasa 57 m2.

Specifikace nemovitosti

Rok výstavby: 
2024
Orientace nemovitosti: 
výhled moře
Počet koupelen: 
5
Topení: 
tepelné čerpadlo
Vzdálenost od moře: 
45m
Přístup k nemovitosti: 
vlastní uliceNabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku