Luxusní byt Kožino

čtyřpokojový byt
Zadar
215m²
ID nabídky: 
13009
Podtyp nemovitosti: 
byt
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadar
Městská část: 
Kožino
Cena:
1 080 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný byt ve druhém patře luxusní novostavby v obci Kožino na okraji města Zadar. Celková rozloha bytu 214,58 m2. Celková rozloha vnitřních prostor je 130,2 m2, krytá terasa 25,95 m2, lodžie 18 m2 a střešní terasa o rozloze 160,85 m2.

Byt disponuje velkým otevřeným obytným prostorem s kuchyní, dále schodiště, chodba, WC, prádelna, 3x ložnice, 2x koupelna, lodžie, krytá terasa.

Luxusní byt se nachází ve druhém patře bytového domu, při jehož výstavbě byl kladen velký důraz na použití nejkvalitnějších materiálů. Velkou předností je venkovní bazén. 

Celkově má budova tři podlaží (přízemí + první a druhé patro). 

Všechny bytové jednotky jsou vybaveny sanitou, vysoce kvalitní dlažbou a obklady. K vybavení dále patří invertní klimatizace, bezpečnostní a protipožární dveře, elektricky ovládané rolety, sítě proti hmyzu, dálkově ovládané vytápění pomoci Smartphonu. 

Budova se nachází v klidné části obce Kožina, vzdálená cca 200m od moře. Terasy ze všech čtyř bytů nabízí nezapomenutelný výhled na zadarské souostroví. Byty jsou přístupné vnitřním schodištěm bez výtahu.  

Samozřejmostí jsou dvě parkovací stáni a úložný prostor.

Kožino je klidné místo v bezprostřední blízkosti města Zadar, od kterého je vzdáleno 10min jízdy autem. Ideální místo pro rodinný život. Krásné pláže a blízkost Zadaru činí z tohoto místa velký turistický potenciál. 

Specifikace nemovitosti

Vybavení: 
tepelné čerpadlo, klimatizace, podlahové vytápění,
Stav: 
novostavba
Rok výstavby: 
2024
Orientace nemovitosti: 
výhled moře
Podlaží: 
2
Sítě: 
městský vodovod, kanalizace
Topení: 
tepelné čerpadlo
Podlaha: 
podlahové vytápění
Vzdálenost od moře: 
200mNabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku