Luxusní apartmán Kožino

apartmán
Zadar - Okolica
150m²
ID nabídky: 
1961
Podtyp nemovitosti: 
Luxusní apartmán
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Kožino
Cena:
520 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme krásný penthouse v budově se čtyřmi apartmány, ani ne 40 m od pláže. Tento čtyřpokojový byt v prvním a druhém patře se skládá ze vstupní haly, jídelny, kuchyně, balkonu, obývacího pokoje, koupelny a schodiště v prvním patře a  v druhém patře je technická místnost, tři ložnice, dvě koupelny a terasa. Celková užitná plocha je 101,16 m² (podlahová plocha 105,58 m²). K bytu náleží tyto části -  terasa D1 v 1.NP - celková užitná plocha 18,93 m² (podlahová plocha 75,70 m²), parkovací stání P1 - celková užitná plocha této zvláštní části je 2,60 m² (podlahová plocha 13, 00 m²), parkovací stání P8 - celková užitná plocha této zvláštní části je 2,60 m² (podlahová plocha 13,00 m²). Systém vytápění/chlazení je klimatizace „Toshiba“, jedna venkovní jednotka a každá místnost je vybavena klimatizací. Má také solární panely. V pokojích jsou přírodní parkety, v ostatních pokojích prvotřídní keramika. Schodiště je dlážděno kamenem.

Predivan penthouse u zgradi sa samo četiri stana, niti 40m od plaže! Ovaj četverosobansoban stan na I i II katu je dvoetažni četverosobni stan koji se sastoji od ulaznog prostora, blagovaonice, kuhinje, balkona, dnevnog boravka, kupaonice i prostora stepenica na I katu te stepenica, degažmana, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, i terase,  na ll katu stambene zgrade. Ukupna korisna površina ovog posebnog dijela je 101,16 m² (površine poda 105,58 m²). Stanu pripadaju slijedeći pripadajući dijelovi - sporedni dijelovi: terasa D1 na Il katu - ukupna korisna površina 18,93 m² (površine poda 75,70 m²),  parkirno mjesto P1 - ukupna korisna površina ovog posebnog dijela je 2,60m² (površine poda 13,00 m²),  parkimo mjesto P8 - ukupna korisna površina ovog posebnog dijela je 2,60 m² (površine poda 13,00 m²). Sustav grijanja/hlađenja je klima uređaj “Toshiba”, jedna vanjska jedinica, a svaka prostorija opremljena klima uređajem. Ima i solarne panele. U sobama je prirodni parket, a u ostalim prostorijama keramika prve klase. Stubište je popločano kamenom.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Nezařízeno, Výhled na moře, Velká terasa
Prostory: 
Balkon, Parkování, Terasa
Stav: 
Lze se nastěhovat
Rok výstavby: 
2022
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
první, druhé
Počet místností: 
4
Počet koupelen: 
3
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Topení: 
Klimatizace, Solar Water Heating
Vzdálenost od moře: 
40m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku