Apartmán u moře Povljana

apartmán
Povljana
U moře
112m²
ID nabídky: 
1259
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán u moře
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Povljana
Cena:
559 350€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi apartmán na ostrově Pag v krásné Povljaně. Byt se nachází v prvním patře budovy s osmi byty a skládá se z: dvou chodeb, obývacího pokoje, dvou ložnic, dvou koupelen, dětského pokoje, balkonu a terasy - čistá užitná plocha 112,98 m2 a příslušenství: parkovací místo ve dvoře označené „F“ plocha 12,00 m2. Byt je skvěle vybavený a má krásný výhled na moře, ostrov Vir a Pag.

U predivnoj Povljani na otoku Pagu, apartman se nalazi u zgradi sa osam stanova. Apartman je smješten u potkrovlju zgrade smještenoj u prvom redu do mora. Apartman se sastoji od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicum, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, spremišta, balkona i terase - netto korisne površine 113 m2. Apartmanu pripada i parkirno mjesto u dvorištu. Stan je vrhunski opremljen i ima predivne poglede na more.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Výhled na moře
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
první
Počet místností: 
2
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Topení: 
Klimatizace
Vzdálenost od moře: 
25m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku