Apartmán Sveti Petar na Moru

apartmán
Sveti Filip i Jakov
U moře
49m²
ID nabídky: 
1371
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Sveti Petar na Moru
Cena:
300 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Apartmán v budově se šesti apartmány se nachází v EXKLUZIVNÍ lokalitě, v první řadě u moře. Nachází se na místě s nádherným výhledem na moře a ostrovy. Apartmán je luxusně a plně vybaven. Skládá se z chodby, koupelny, kuchyně, jídelny a obývacího pokoje a ložnice, jejíž součástí jsou následující boční části: lodžie 1,20 m2, lodžie 3,00 m2 a sklad v suterénu budovy, plocha 4,10 m2, což činí celkovou užitnou hodnotu 49,52 m2.


Apartman u zgradi sa šest apartmana se nalazi na EKSKLUZIVNOJ lokaciji, prvi red uz more, odmah do plaže. Lokacija sa zadivljujućim pogledima na more i otoke koji se nalaze ispred mjesta, posebno na otok poznat u svijetu po svom obliku srca, tzv. otok ljubavi, otok Galešnjak. Apartman je ekskluzivno uređen i opremljen u potpunosti. Sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka i spavaće sobe, kojemu pripadaju sljedeći sporedni dijelovi: loggia površine 1,20 m2, loggia površine 3,00 m2 i spremište SP-2 u suterenu građevine,površine 4,10 m2, što čini ukupnu korisnu vrijednost od 49,52 m2.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Zařízeno, Výhled na moře, Access - zpevněné, Velká terasa
Prostory: 
Lodžie, Parkování, Sklad
Stav: 
Upraveno, Lze se nastěhovat
Rok výstavby: 
2020
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
první
Počet místností: 
1
Počet koupelen: 
1
Sítě: 
Městský vodovod, Kanalizace, Elektřina
Topení: 
Klimatizace, Podlahové topení
Vzdálenost od moře: 
15m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku