Apartmán s dvorem Privlaka

apartmán
Privlaka
139m²
ID nabídky: 
1954
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán s dvorem
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Privlaka
Cena:
375 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej třípatrový apartmán v řadové výstavbě se zahradou a krásným výhledem na moře! Nachází se ve výborné a klidné lokalitě v Privlace. Skládá se z přízemí kde se nachází obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, dále je zde koupelna, úložný prostor pod schodištěm a z obývacího pokoje je vstup na předzahrádku. V prvním patře jsou 3 ložnice a koupelna. V druhém patře je prostorná terasa s jacuzzi, letní kuchyně, sklad a toaleta. Byt je kompletně zařízený a vybavený.

Troetažni apartman s vrtom i predivnim pogledima na more! Nalazi se na odličnoj i mirnoj lokaciji u Privlaki. Sastoji se od hodnika 1,kupaonice 1, kuhinje 1, blagovaonice, dnevnog boravka, stubišta 1, hodnika 2, sobe 1, sobe 2,sobe 3, kupaonice 2, stubišta 2, kuhinje 2, wc, garderobni ormar, netto korisne površine P-102,77m2 kojem pripadaju sporedni dijelovi: terasa - natkrivena, netto korisne površine P-23,91 m2, terasa - nenatkrivena, netto korisne površine P-3,70 m2, predvrt izvan ozgrade ograđen vrtnomogradom V5, betto korisne površine P-54,22 m2, parkirališno mjesto P1 izvan zgrade, netto korisnepovršine P-12,50 m2 i parkirališno mjesto P2 izvan zgrade, netto korisne površine P-12,50 m2. Apartman je namješten i opremljen u potpunosti.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Zařízeno, Výhled na moře, Access - zpevněné
Prostory: 
Parkování, Terasa, Zahrada
Stav: 
Upraveno a udržováno
Rok výstavby: 
2021
Orientace nemovitosti: 
Východ, Západ
Podlaží: 
přízemí, první, druhé
Počet místností: 
4
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Topení: 
Klimatizace
Vzdálenost od moře: 
140m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku