Apartmán Privlaka

apartmán
Privlaka
116m²
ID nabídky: 
1876
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Privlaka
Cena:
330 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Novostavba ve výborné lokalitě v obci Privlaka! Budova se šesti apartmány jen padesát metrů od moře a pláže! Všechny byty jsou o velikosti 89,25 m2 a mají krytou terasu 27 m2 a byty v přízemí mají zahradu 100 m2. Standardní vybavení zahrnuje:- Kompletní keramické obklady v koupelnách, vybavení koupelen - umyvadla, baterie, vestavěné WC, sprchové kouty a baterie, základní bílý žebříkový radiátor; bílé interiérové ​​dveře – laminát; vinylové/keramické podlahy v pokojích, terasy - keramika, klimatizace. Každý apartmán má jedno parkovací místo.

 


Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Privlaci! Zgrada sa šest apartmana samo pedeset metara od mora i plaže! Stan je površine 89,25m2, te imaju natkrivenu terasu površine 27m2 Standard opremanja uključuje:- Kompletne keramičke pločice u kupaonicama, opremu kupaonice - umivaonici, slavine, ugradbeni WC, tuš kabine i slavine, osnovni bijeli ljestveni radijator; bijela unutarnja vrata – laminat; vinil/keramički podovi u sobama, terase - keramika, te klimatizaciju. Svakom stanu pripada jedno parkirno mjesto.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Nezařízeno, Výhled na moře, Access - zpevněné, Upravené okolí domu, Velká terasa
Prostory: 
Parkování, Terasa
Stav: 
Ve výstavbě
Rok výstavby: 
2023
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
první
Počet místností: 
4
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
Městský vodovod, Kanalizace, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
50m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku