Apartmán Bibinje

apartmán
Bibinje
83m²
ID nabídky: 
1817
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Bibinje
Cena:
260 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

V jihovýchodní části Bibinje, poblíž Mariny Dalmacija, se nachází tento krásný dům se šesti apartmány.  V suterénu je prostor skládající se ze strojovny, krčmy, šatny, koupelny, vířivky a sauny o výměře 43,87 m2 a jeden byt s obývacím pokojem, jednou ložnicí o výměře 41,22 m2. V přízemí jsou dva byty se dvěma koupelnami a dvěma ložnicemi a terasou o výměře 67,82 m2. V prvním patře jsou dva byty se dvěma koupelnami a dvěma ložnicemi a terasou o výměře 67,39 m2. V podkroví je byt s obývacím pokojem, jednou ložnicí a se dvěma terasami, plocha 47,13 m2. Tento apartmán nabízí nejkrásnější výhled na Marinu Dalmacija na jedné straně a na moře a ostrovy na straně druhé. Všechny apartmány jsou plně zařízené a vybavené. Má šest parkovacích míst, zahradní domek s grilem a všechny zelené plochy mají zavlažování.


Na jugoistočnom dijelu Bibinja, u blizini Marine Dalmacija, nalazi se ova lijepa kuća, sa etažiranih šest stanova. Ovaj stan se sastoji od predprostora, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, terase, sobe, sobe, kupaonice, kupaonice, ukupne neto korisne površine 69,20 m2 s pripatcima: parkirnim mjestom PM1, neto korisne površine 2,34 m2 i predvrta PV1, neto korisne površine 14,54 m2.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost obchodu, Blízkost pláže, Tichá lokalita, Zařízeno, Access - zpevněné, Upravené okolí domu
Prostory: 
Parkování, Terasa, Zahrada
Stav: 
Upraveno a udržováno
Rok výstavby: 
2011
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
přízemí
Počet místností: 
2
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
Městský vodovod, Kanalizace, Elektřina
Topení: 
Klimatizace
Vzdálenost od moře: 
100m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku