Stavební Vinjerac

pozemek
Posedarje
U moře
987m²
ID nabídky: 
1043
Podtyp nemovitosti: 
Stavební
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Vinjerac
Cena:
210 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi stavební pozemek o rozloze 1000m2 s veškerou stavební dokumentací a stavebním povolením. Pozemek se nachází v první řadě u moře v obci Vinjerac. Projektová dokumentace je zpracovaná na dvoupatrovou vilu, jejíž vizualizace je ve fotkách.


Prodaje se građevinsko zemljište od 1000 m2 sa svom projektnom dokumentacijom i građevniskom dozvolom. Teren se nalazi u prvom redu do mora u Vinjercu. Projektna dokumentacija odnosi se na luksuznu vilu koja bi se izgradila na terenu. Kuća je zamišljena kao dvokatnica, a u prizemlju bi se nalazio veliki open space dnevni boravak, blagavaonica, kuhinja, velika spavaća soba i kupaonica. Na prvom katu tri spavaće sobe,svaka sa svojom kupaonicom dok su na drugom katu zamišljene velike krovne terase, ogromni jacuzzi za 10 osoba i teretana. U dvorištu bi se smjestio vanjski pomoćni objekat sa gostinskim studio apartmanom te konoba za druženja. 

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Asfaltová přístupová cesta, Blízkost pláže, Tichá lokalita, Otevřený výhled na moře, Panoramatický výhled na moře, Výhled na hory, Projektová dokumentace
Doprava: 
Autobus, Auto, Loď
Vzdálenost veřejné dopravy (min): 
5
Vzdálenost od moře: 
10m
Vzdálenost od centra (m): 
700
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
987m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš zrealizovaný projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka