Stavební Sukošan

pozemek
Sukošan
U moře
2 818m²
ID nabídky: 
1146
Podtyp nemovitosti: 
Stavební
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Sukošan
Cena:
1 409 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi exkluzivní stavební pozemek o rozloze 2818 m2, první řada u moře! Má přímý přístup ze silnice a veškerá nezbytná infrastruktura je v těsné blízkosti pozemku. Má pravidelný tvar, ideální pro stavbu více obytných budov. Nachází se v nové městské části Sukošanu, poblíž nově postavených obytných budov a vil.


Građevinsko zemljište površine 2818m2, prvi red uz more!  Ekskluzivno zemljište uz samu obalu i plažu. Ima neposredan prilaz s ceste, a sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizina terena.  Pravilnog je oblika, idealno za gradnju više stambenih objekata.  Nalazi se u novom urbanom dijelu Sukošana, u blizini novosagrađenih stambenih objekata i vila. 

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Asfaltová přístupová cesta, Blízkost pláže, Výhled na moře, Otevřený výhled na moře
Orientace nemovitosti: 
Jihozápad, Jih
Doprava: 
Auto
Vzdálenost od moře: 
20m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
2 812m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš zrealizovaný projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka