Stavební Kožino

pozemek
Zadar - Okolica
1 488m²
ID nabídky: 
724
Podtyp nemovitosti: 
Stavební
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Kožino
Cena:
670 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Pozemek se nachází ve druhé řadě od moře a pláže. Má obdélníkový tvar a je vhodný pro stavbu rodinného domu, vily s bazénem nebo bytového domu.Kozino je vesnice 9 km severozápadně od Zadaru. Stará vesnice se nachází na kopci a u moře jsou většinou novější domy a vily. Je zde velice čisté moře a pláže obklopené středomořskou vegetací.

 


Kožino, naselje 9 km sjeverozapadno od Zadra, nalazi se na regionalnoj prometnici Zadar-Nin. Staro selo smješteno je na uzvisini, a uz more se mahom nalaze novije kuće i vile. U Kožinu ćete sigurno naći čisto more i plaže okružene mediteranskom vegetacijom. Zemljište je smješteno u drugom redu od mora i plaže, odnosno udaljeno je svega svega 40 metara. Pravilnog je četverokutnog oblika tako da je pogodno za gradnju obiteljske kuće, vile s bazenom ili objekta sa više stanova.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Tichá lokalita, Výhled na moře
Orientace nemovitosti: 
Jihozápad
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
50m
Vzdálenost od centra (m): 
1000
Přístup k nemovitosti: 
Auto
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
1 488m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš zrealizovaný projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka