Stavební Kožino

pozemek
Zadar - Okolica
463m²
ID nabídky: 
1328
Podtyp nemovitosti: 
Stavební
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Kožino
Cena:
200 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Pozemek se nachází v Kožinu, malém městečku jen 8 kilometrů od Zadaru, ve druhé řadě u moře. Rozloha pozemku je 463 m2. Majitel obdržel stavební povolení, podle kterého bude postaven rodinný dům skládající se ze suterénu, přízemí, prvního patra a střešní terasy o celkové ploše 263 m2. Podle projektu má suterén plochu 65 m2, ve které se nachází sklad a strojovna. V přízemí je kuchyň, jídelna a obývací pokoj o celkové ploše 50 m2, která vede na terasu 18 m2 a dále do zahrady, kde je bazén. Je zde dále komora, toaleta pro hosty a ložnice s koupelnou. Nahoře je velká ložnice o velikosti 32 m2, která vede na terasu o rozloze 13 m2. V pokoji je šatní skříň o velikosti 7 m2 a koupelna o velikosti 7 m2. Druhý pokoj v prvním patře je 14 m2 s koupelnou a terasou. Schody vedou na střechu se dvěma velkými střešními terasami.


Zemljište se nalazi u Kožinu, malom mjestu svega 8 kilometara od Zadra, u drugom redu od mora. Površina zemljišta je 463 m2. Vlasnik je dobio građevinsku dozvolu prema kojoj bi se gradila obiteljska kuća koja se sastoji od podruma, prizemlja, kata i krovne terase ukupne površine 263 m2. Prema projektu podrum je površine 65 m2 u kojem je spremište i strojarnica. U prizemlju je smještena kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak ukupne površine 50 m2 iz kojeg se izlazi na terasu površine 18 m2 te dalje u vrt u kojem je i bazen. U prizemlju je još ostava, WC za goste te spavaća soba s kupaonom. Na katu su velika spavaća soba površine 32 m2, iz koje se izlazi na terasu površine 13 m2. Sobi pripada garderoba površine 7 m2 i kupaona površine 7 m2. Druga soba na prvom katu je površine 14 m2 s kupaonom i terasom. Stepenicama se penje na krov na kojem su dvije velike krovne terase.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Výhled na moře, Access - zpevněné
Orientace nemovitosti: 
Jihozápad
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
50m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
463m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka