Rodinný dům Zadar

dům
Zadar
327m²
ID nabídky: 
920
Podtyp nemovitosti: 
Rodinný dům
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Zadar
Cena:
540 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu domu v Zadara, okres Skročin. Skládá se ze suterénu, přízemí a podkroví. V suterénu je velká garáž pro 2 auta, skladovací místnost, technická místnost. V přízemí jsou 4 ložnice, z nichž jedna má šatnu a vlastní koupelnu (ostatní sdílí 1 společnou koupelnu). V patře je pracovna, prostorná kuchyně, toaleta a velký obývací pokoj s balkonem. V domě je výtah, obsluhující všechna patra. Instalovaný je také centrální sací systém


Novoizgrađena kuća u Zadru, predio Skroćini. Sastoji se od podruma, prizemlja i kata. U podrumu se nalazi velika garaža u koju stanu dva auta. Iz garaže se ulazi prostor u kojem je spremište, prostorija u kojoj je perilica, sušilica i bojler za toplu vodu. Tu je još i veliki ugradbeni ormar. Unutarnjim stepenicama se dolazi u prizemlje u kojem su smještene 4 spavaće sobe, od kojih roditeljska spavaće soba ima garderobu i svoju kupaonu. Tu je još jedna kupaona koju dijele preostale tri sobe. U prizemlju su i dva velika ugradbena ormara. Na katu se nalazi mali wc, radna soba, velika, prostrana kuhinja, blagovaona i veliki dnevni boravak u kojem je smještena velika televizija, kao i projektor. Iz dnevnog boravka izlazi se na veliki balkon. Kuća se izdvaja od drugih i po tome što je ugrađeno i okno za lift koje vodi od podruma do kata. Ugrađen je i centralni sistem usisavanja u cijeloj kući. Tavanski prostor je uređen i može se iskoristiti kao spremište. Kuća se prodaje kompletno opremljena i namještena.

Podrobnosti o nemovitosti

Prostory: 
Balkon, Jídelna, Obývací pokoj, Garážové místo, Šatna, Spižírna, Parkování, Sklep, Ložnic, Zahrada
Stav: 
Udržováno, Lze se nastěhovat
Rok výstavby: 
2013
Orientace nemovitosti: 
Jihozápad
Podlaží: 
sklep, přízemí, první
Počet místností: 
5
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
ADSL, Aktivní telefonní linie, Městský vodovod, Septik, Elektřina, Telefonní instalace
Topení: 
Heat pump, Underfloor heating, Solar Water Heating
Doprava: 
Autobus, Auto
Vzdálenost veřejné dopravy (min): 
10
Vzdálenost od moře: 
1700m
Vzdálenost od centra (m): 
2000
Plocha zahrady: 
330m²
Celková plocha: 
440m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš zrealizovaný projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka