Pohostinsko-turistický objekt Biograd na Moru

komerční prostor
Biograd na Moru
U moře
699m²
ID nabídky: 
804
Podtyp nemovitosti: 
Pohostinsko-turistický objekt
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Biograd na Moru
Cena:
1 100 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji gastronomicko-turistické zařízení ve velmi atraktivní lokalitě v centru města Biograd. Skládá se z přízemí a dvou podlaží. V přízemí je restaurace (120m2), kuchyň (35m2) + sklad pro restauraci a 2 menší apartmány. V prvním patře je velký byt se 4 ložnicemi a jeden studio apartmán. V druhém patře je 5 pokojů s koupelnu, kuchyň pro pokoje a studio apartmán.


Ovaj ugostiteljsko-turistički objekt nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Biograda. Sastoji se od prizemlja i dva kata. U prizemlju u prednjem dijelu objekta nalazi se restoran površine 120 m2, sa kuhinjom površine 35 m2. Tu su još i sanitarni čvorovi i spremišta za potrebe restorana. U stržnjem dijelu prizemlja nalazi se jedan studio apartman kao i jedan jednosobni apartman. Na prvom katu je jedan odvojeni studio apartman u stražnjem dijelu. U prednjem dijelu objekta je jedan veliki stan sa 4 spavaće sobe, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, terase i dvije kupaonice.  Na drugom katu u stražnjem dijelu je studio apartman, a u prednjem dijelu je pet soba sa kupaonom, kuhinja sa blagovaonom, loggia i terasa. Objekt je idealan za mali hotel ili pansion.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost centra, Blízkost obchodu, Centrum, Výhled na moře, Velká terasa
Prostory: 
Lodžie, Sklad, Terasa
Stav: 
Udržováno
Orientace nemovitosti: 
Západ
Podlaží: 
přízemí, první, druhé
Počet místností: 
14
Počet lůžek: 
28
Počet koupelen: 
9
Sítě: 
ADSL, Aktivní telefonní linie, Městský vodovod, Telefonní instalace
Vzdálenost od moře: 
40m
Vzdálenost od centra (m): 
300
Plocha zahrady: 
260m²
Celková plocha: 
499m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku