vila v chorvatsku

Luxusní Vila Posedarje

dům
Posedarje
U moře
320m²
ID nabídky: 
10027
Podtyp nemovitosti: 
Luxusní vila
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Cena:
2 250 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Unikátní nemovitost na prodej v Posedarje. Nachází se v krásné zátoce daleko od městského hluku a shonu. Ideální příklad rekreační nemovitosti, která nabízí vše, co majitel potřebuje. Skládá se z přízemí, prvního patra a druhého patra. V přízemí je whirlpool, sauna a tělocvična. Stejná místnost vede do krásně upraveného prostředí kde je sluneční terasa, vyhřívaný bazén, letní kuchyň a především pláž, která je jen pár kroků od bazénu. V prvním patře je otevřený obývací pokoj, kuchyň s výhledem na moře a dvě ložnice s vlastní koupelnou. Ve druhém patře jsou další tři ložnice také každá s vlastní koupelnou. Špičkový design a umístění poskytnou majiteli probuzení s výhledem na moře. Obytná plocha budovy je 320 m2, zatímco plocha pozemku je 1250 m2. Kromě všeho výše uvedeného je zde kamerový dohled nad celým zařízením, zábavní místnost, soukromé parkoviště, dětské hřiště a venkovní gril a vyhřívaný bazén.

Specifikace nemovitosti

Vybavení: 
Klidná lokalita, výhled na moře, pláž, zařízeno, gril, vyhřívaný bazén, Wi-Fi, whirlpool, dětské hřiště, společenská místnost, kamerový systém
Stav: 
Výborný
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
přízemí,1.patro,2,patro
Počet koupelen: 
5
Sítě: 
Cisterna na vodu, Septik, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
0m
Přístup k nemovitosti: 
asfaltová přístupová cestaNabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka