Luxusní apartmán Povljana

apartmán
Povljana
U moře
125m²
ID nabídky: 
2016
Podtyp nemovitosti: 
Luxusní apartmán
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Povljana
Cena:
600 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Skvělý penthouse přímo na pláži! Ve spodním patře má penthouse tři ložnice se dvěma koupelnami a přístupem na terasu z každého pokoje. V horním patře se nachází obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a terasou. Výhled na moře z přístřešku budí dojem, že je nad mořem samotným. Fascinující jsou také výhledy na Velebit. Nemovitost byla postavena a vybavena vysoce kvalitními materiály. Dalším luxusem je výtah.

Vrhunski penthouse na samoj plaži! Na donjoj etaži penthouse ima tri spavaće sobe s dvije kupaonice i s izlazom na terasu iz svake sobe. Na gornjoj etaži je  dnevni boravak, s kuhinjom, blagovaonicom i terasom. Pogledi na more iz penthousa daju dojam kao da je iznad samog mora.  Fascinantni su i pogledi preko mjesta na Velebit. Nekretnina je građena i opremana vrhunskim materijalima i opremom.  Dodatni luksuz je i lift iz prizemlja do druge etaže penthousa.  

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Nezařízeno, Výhled na moře, Otevřený výhled na moře, Panoramatický výhled na moře, Výhled na hory, Access - zpevněné, Velká terasa
Prostory: 
Parkování, Terasa
Rok výstavby: 
2022
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
druhé
Počet místností: 
4
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
Městský vodovod, Kanalizace, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
15m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku