Luxusní apartmán Kožino

apartmán
Zadar - Okolica
272m²
ID nabídky: 
2156
Podtyp nemovitosti: 
Luxusní apartmán
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Kožino
Cena:
1 500 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

V bezprostřední blízkosti moře a pláže jsou tyto dvě velmi luxusní budovy, jedna se třemi a druhá se čtyřmi apartmány. V budovách je systém Smart - home, výtah a podzemní garáže s parkovacími místy. Byt je ve druhém patře budovy s bazénem a krásnými terasami. Plocha je více než 400m2 včetně střešní terasy. Skládá se z obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, tří ložnic, tří koupelen, šatny. K bytu nálaží 3 parkovací místa.

U neposrednoj blizini mora i plaže,  nalazes se ove dvije vrlo luksuzne zgrade, jedna sa tri, a druga sa četiri apartmana.  Zgrade imaju Smart - home system, lift, te podzemnu garažu s parkinzima. Apartman je na drugom katu zgrade, s bazenom i predivnim terasama sa sunčalištem. Površine je više od 400m2 uključujići krovnu terasu. Sastoji se od dnevnog boravka s blagavaonicom i kuhinjom, trii spavaće sobe, tri kupaonice, garderobe.  Ima tri pripadajuća parkirna mjesta. Apartman ima ukupnu površinu oko 400m2.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Výhled na moře, Velká terasa
Prostory: 
Šatna, Parkování, Sklad
Stav: 
Lze se nastěhovat
Rok výstavby: 
2023
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
druhé
Počet místností: 
4
Počet koupelen: 
3
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Topení: 
Klimatizace, Underfloor heating
Vzdálenost od moře: 
50m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku