vila v chorvatsku

Dvojdomek Košljun

dům
Pag
255m²
ID nabídky: 
1883
Podtyp nemovitosti: 
Dvojdomek
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Košljun
Cena:
690 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nádherný dům v blízkosti moře v obci Košljun, se třemi podlažími! Dům má dva samostatné vchody a vchody do bytů jsou samostatné. V suterénu domu je s užitnou plochou 49,38 m2 zařízený zábavní prostor se saunou a kulečníkem a také komora a schodiště. V přízemí domu je byt o čisté ploše 81,49 m2 a skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, vstupní chodby, koupelny s WC a zastřešené terasy, komory o celkové ploše 1,28 m2. Tento apartmán má na velké krásné terase také jacuzzi. Třetí byt je v prvním patře o čisté ploše 90,56 m2 a skládá se ze schodiště se vstupní chodbou, Třetí byt je v prvním patře o čisté ploše 90,56 m2 a skládá se ze schodiště se vstupní chodbou, dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, vstupní haly, koupelny s WC, komory a zastřešené terasy. Dům má parkovací stání.

Predivna kuća blizu mora u Košljunu, sa tri etažirane jedinice! Kuća ima dva odvojena ulaza, te su ulazi u apartmane odvojeni.  Prva stambena jedinica je u podrumu kuće, neto korisne površine 49,38 m2, s uređenim prostorom za zabavu, saunom i biljarom. Drugi apartman je u prizemlju kuće, neto površine 81,49 m2, a sastoji se od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje, predsoblja, kupaonices WC-om i natkrivene terase, s pripadajućim sporednim dijelovima: ostavom O u prizemlju, ukupne površine 1,28 m2, spremište i stubištem S u podrumu ukupne površine 14,79 m2. Ovaj apartman na velikoj lijepoj terasi ima i jakuzzi. Treći apartman je na katu, neto površine 90,56 m2, a sastoji se od stubišta s ulaznim hodnikom, dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje,predsoblja, kupaonice s WC-om i natkrivene terase, s pripadajućim parkirališnim mjestom ukupne površine 18,00 m2. Ova lijepa kuća s tri odvojene stambene jedinice, idealna je kao kuća za odmor i turistički najam. Blizina plaže i mir malog mjesta su upravo ono što se danas najviše cijeni.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Tichá lokalita, Zařízeno, Výhled na moře, Upravené okolí domu, Velká terasa
Prostory: 
Parkování, Sklep, Terasa, Zahrada
Stav: 
Nově zařízeno, Lze se nastěhovat
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
sklep, přízemí, první
Počet místností: 
7
Počet koupelen: 
3
Sítě: 
Městský vodovod, Septik, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
50m
Plocha zahrady: 
402m²
Celková plocha: 
538m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka