Dům u moře Zadar

dům
Zadar
U moře
269m²
ID nabídky: 
1102
Podtyp nemovitosti: 
Apartmánový dům
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Zadar
Cena:
1 000 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

V západní části Zadaru, asi deset metrů od moře a pláže, se nachází atraktivní dvoupodlažní vila s krásnou zahradou. V přízemí je byt se dvěma ložnicemi s velkou lodžií a terasou,prádelna, garáž. V patře je byt s jednou ložnicí, velkým obývacím pokojem a terasou. Ve druhém patře je byt s jednou ložnicí, také s velkým obývacím pokojem, lodžií a terasou. Před vilou jsou parkovací místa. Celá vila nabízí nádherný výhled podél impozantního kanálu mezi ostrovy Ugljan a na Zadar. Vila je plně vybavena.

 


U zapadnom dijelu Zadra, desetak metara od mora i plaže, nalazi se atraktivna vila, sa prekrasnim vrtom. Vila je dvokatnica, sa etažiranih pet stambenih jedinica. Dvije su u prizemlju, a sastoje se od garaže ili praonice, i dvosobnog stana s velikom lođom i terasom. Na katu je jednosoban stan sa velikim dnevnim boravkom i terasom, te jednosobni studio apartman. Na drugom katu je jednosoban stan, također s velikim dnevnim boravkom, lođom i terasom. Ispred vile su parkirna mjesta. Iz cijele vile pruža se prekrasan pogled po impozantnom kanalu između otoka Ugljana i Zadra. Vila je opremljena i uređena u potpunosti, te kao takva može osim za osobne potrebe biti i u funkciji iznajmljivanja.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Klimatizace, Tichá lokalita, Zařízeno, Výhled na moře, Otevřený výhled na moře, Gril, Upravené okolí domu, Velká terasa, Zahradní domek
Prostory: 
Lodžie, Parkování, Terasa, Zahrada
Stav: 
Upraveno a udržováno
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
přízemí, první, druhé
Počet místností: 
5
Počet koupelen: 
4
Sítě: 
ADSL, Městský vodovod, Kanalizace, Satelitní TV, Elektřina, Telefonní instalace
Doprava: 
Autobus, Auto
Vzdálenost od moře: 
15m
Vzdálenost od centra (m): 
4000
Plocha zahrady: 
352m²
Celková plocha: 
464m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka