vila v chorvatsku

Dům u moře Posedarje

dům
Posedarje
U moře
108m²
ID nabídky: 
1758
Podtyp nemovitosti: 
Dům u moře
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Posedarje
Cena:
550 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej krásný dům v 1. řadě u moře v Posedarje, kompletně zrekonstruovaný v roce 2018. Upravená zahrada s automatickým zavlažovacím systémem a přímým přístupem na pláž. Dům se skládá ze dvou podlaží. V prvním patře jsou dvě ložnice a koupelna, stejně jako východ na terasu s výhledem do zahrady a na moře. Přízemí je prostorné a má velkou prosklenou stěnu, která umožňuje výhled na moře z domu, je zde kuchyň, obývací pokoj a další koupelna. Na dvoře je další domek na nářadí a sklad. K domu náleží dvě parkovací stání.


Prekrasan kuća 1. red do mora u Posedarju, potpuno renovirana 2018. godine. Uređena okućnica sa sustavom za automatsko navodnjavanje i direktan pristup plaži. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu su dvije spavaće sobe i kupaona te izlaz na terasu s pogledom na vrt i more. Prizemlje je prostrano te je ugrađena velika staklena stijena koja omogućava pogled na more iz kuće, tu su kuhinja, dnevni boravak i još jedna kupaonica. U dvorištu se nalazi još jedna kućica za alat i spremište. Kuća ima dva parkirna mjesta.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Zařízeno, Výhled na moře
Prostory: 
Dřevník, Parkování, Sklad, Sklad, Zahrada
Stav: 
Nově zařízeno, Lze se nastěhovat
Rok výstavby: 
1980
Podlaží: 
přízemí, první
Počet místností: 
3
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
Městský vodovod, Septik, Elektřina
Topení: 
Klimatizace
Vzdálenost od moře: 
0m
Vzdálenost od centra (m): 
2000
Plocha zahrady: 
346m²
Celková plocha: 
400m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka