Dům u moře Petrčane

dům
Zadar - Okolica
U moře
200m²
ID nabídky: 
384
Podtyp nemovitosti: 
Rodinný dům
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Petrčane
Cena:
380 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi starý zrekonstruovaný dům v centru Petrčane přímo u moře. V přízemí je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna a pokoj. Za domem je velká krytá terasa s krbem a společenský prostor. V patře jsou čtyři ložnice, koupelna, obývací pokoj a velká terasa s výhledem na moře. Půda může být použita jako další obytný prostor.

 


Polovica stare obnovljene kuće u Petrčanima u prvom redu do mora površine oko 200 m2. U prizemlju kuće je kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, kupaona i još jedna dodatna soba. Iza kuće je velika natkrivena terasa sa kaminom i prostorom za druženje. Na katu su četiri spavaće sobe, kupaona, dnevni boravak i velika terasa sa pogledom na more. iz hodnika na katu se penje na tavan koji se može iskoristiti kao stambeni prostor.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Klimatizace, Výhled na moře
Prostory: 
Lodžie, Terasa
Stav: 
Potřebné úpravy
Orientace nemovitosti: 
Jihozápad
Podlaží: 
přízemí, první, půda
Počet místností: 
5
Počet lůžek: 
10
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
Cisterna na vodu, Městský vodovod, Septik, Elektřina
Topení: 
Klasické topení na pevné palivo
Vzdálenost od moře: 
15m
Vzdálenost od centra (m): 
50
Plocha zahrady: 
40m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš zrealizovaný projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka