Proč investovat v Chorvatsku

Pro investici do nemovitostí v Chorvatsku nadešel ideální čas. Existují jasné důvody

Krize srazila ceny

Ekonomická krize srazila cenu pozemků i domů v těsné blízkosti moře na velice zajímavou hladinu. Dostupnou prakticky pro každého, kdo uvažuje o investici v řádu jednotek milionů korun. Chorvaté se drželi atraktivních nemovitostí u pobřeží zuby nehty, o jejich prodeji buď nechtěli vůbec slyšet nebo dávali k jednání takové sumy, které byly naprosto odtržené od reality. Krize však situaci radikálně změnila. Chorvaté se zbavují i takových nemovitostí, o nichž by Vám ještě před pár lety tvrdili, že nejsou v žádném případě k mání. A ceny šly natolik dolů, že zde jsou pro českého investora velice zajímavé příležitosti pro investice do nemovitostí.

Vstup Chorvatska do EU

Chorvatsko vstoupilo 1. 7. 2013 do Evropské unie. Díky tomu jsou investice lépe chráněny a na vše se vztahuje komunitární právo tak, jak jej známe z ČR nebo ze Západní Evropy. Rizikovost obchodu se tak výrazně snížila. Zajistíme Vám také kompletní právní servis při převodu nemovitosti a díky dobré znalosti místního prostředí Vám poskytneme veškeré informace.

Chorvatsko

Chorvatsko je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který leží na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Sousedí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou. Oficiálním jazykem je chorvatština a hlavním městem Záhřeb, který má zhruba milión obyvatel a nachází se pod vrchem Medvedica. Je kulturním, ekonomickým a politickým centrem země a také důležitým dopravním uzlem mezi Jaderským mořem a střední Evropou. Chorvatsko sahá od Alp až po Panonskou nížinu. Na jižní straně se rozléhá oblíbené Jaderské moře, jehož pobřežní linie se táhne v délce 5 790 km. Součástí tohoto pobřeží je bezmála 1 200 ostrovů. Převládají tu oblázkové a skalnaté pláže. Chorvatsko je velmi oblíbenou a vyhledávanou destinací, zejména pro české turisty, jelikož je cenově i svou vzdáleností dobře dostupné.

 
Nabízíme Vám k nahlédnutí náš zrealizovaný projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka