Cesta i vstup do Chorvatska naprosto bez problémů

 

Cesta i vstup do Chorvatska naprosto bez problémů.

Po oznámení, že po několika týdnech je opět možný vstup na chorvatské území, jsme se na vlastní kůži přesvědčili o tom, že tomu tak doopravdy je. Samotné nás překvapilo že je vše až tak snadné. Stačí dokument o tom, že vlastníte v Chorvatsku nemovitost nebo loď a nebo potvrzení z chorvatské strany o tom, že jedete na obchodní schůzku. Vstup je možný podle nejnovějších zpráv i na základě potvrzení o ubytování. Důvodem naší cesty nebylo zjistit zda se do Chorvatska opravdu dostanete, ale především pracovní důvody. Jak jistě víte jednou z našich služeb je výstavba a řízení celého procesu. I přes značnou komplikaci co se týče vzdálenosti si zakládáme na spokojenosti investorů a precizním provedení všech projektů. Po několika týdenní odmlce vidět stavební práce na vlastní oči jsme se opět přesvědčili o tom, že naší práci děláme dobře. Tato skutečnost je podložena spokojeností a úsměvem na tváři investorů, což je vždy tou největší odměnou. Na projekty dohlížíme každý den jak díky naší ověřené stavební firmě tak i prostřednictvím moderních technologií. Díky tomu má investor absolutní přehled nad vším.
Závěrem jsme rádi, že vše je zpět ve starých kolejích a máme možnost Chorvatsko navštěvovat tak jak jsme zvyklí. Ten kdo přemýšlí o koupi nemovitosti může bez nejmenších obav vyrazit a přesvědčit se na vlastní oči o tom, že tato země je opravdu nádherná a přináší klid a potěšení na duši.

 

 

 

 

 Nabízíme Vám k nahlédnutí náš zrealizovaný projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka