Bytově-obchodní objekt Bibinje

dům
Bibinje
U moře
390m²
ID nabídky: 
466
Podtyp nemovitosti: 
Bytově-obchodní objekt
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Bibinje
Cena:
1 100 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi rezidenční/komerční budovu v centru turistických míst v Zadaru. Dům se skládá z přízemí a dvou pater. Přízemí – restaurace s kuchyní s prosklenými stěnami a terasou přímo u moře. 1. Patro – byt 100m2 skládající se ze dvou velkých ložnic, kuchyně, koupelny, jídelny, terasy a prostorného obývacího pokoje. 2. Patro – byt 130m2 skládající se z 3 ložnic, koupelny, kuchyně, jídelny a obývacího pokoje s východem na balkón.

 

Ovaj stambeno poslovni objekt nalazi se u samom centru turističkog mjesta kod Zadra. Sastoji se od prizemlja i dva kata. U prizemlju objekta je restoran koji se se sastoji od samog lokala površine 50 m2, kuhinje, sanitarng čvora, ostakljene terase i terase naposredno uz more. Na prvom katu je stan površine oko 100 m2 koji se sastoji dvije velike spavaće sobe, kuhinjoe sa blagovaonom i dnevnim boravkom, kupaone i velike terase. Na drugom katu je još veći stan površine oko 130 m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na loggiu. 

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Klimatizace, Zařízeno, Výhled na moře
Prostory: 
Lodžie, Terasa
Orientace nemovitosti: 
Sever, Severozápad
Podlaží: 
přízemí, první, druhé
Počet místností: 
5
Počet lůžek: 
10
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
ADSL, Městský vodovod, Septik, Elektřina, Telefonní instalace
Topení: 
Klimatizace
Vzdálenost od moře: 
20m
Vzdálenost od centra (m): 
100
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš zrealizovaný projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka