Apartmánový dům Zečevo Rogozničko

dům
Rogoznica
U moře
250m²
ID nabídky: 
2050
Podtyp nemovitosti: 
Apartmánový dům
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Šibensko-kninska
Městská část: 
Zečevo Rogozničko
Cena:
740 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme apartmánový dům na výjimečném místě, 40 m od přírodní oblázkové pláže s otevřeným výhledem na moře a ostrovy kolem Rogoznice. Celková plocha 250 m2, dům se skládá ze tří bytů ve třech podlažích se samostatnými vchody. V přízemí je jednopokojový byt 45 m2 se dvěma terasami. V prvním patře je dvoupokojový byt, 55 m2 se dvěma terasami. Ve druhém patře je třípokojový byt, 95 m2 se dvěma terasami. Výhledy z teras jsou výjimečné směrem na ostrovy a na otevřené moře. Dům je v klidné části obce, s upravenou zahradou s grilem a dlážděným dvorem. Před domem jsou čtyři parkovací místa. Všechny apartmány jsou plně vybaveny.

Kuća je na izuzetnoj lokaciji, 40 m od prirodne šljunčane plaže s otvorenim pogledom na more i otoke oko Rogoznice. Ukupne površine od 250 m2, kuća se sastoji od tri apartmana na tri etaže zasebnih ulaza. U prizemlju je jednosoban apartman površine 45 m2 s dvije trease. Na katu je dvosoban apartman, 55 m2 površine s dvije terase.  Na drugom katu je trosoban apartman, 95 m2 površine s dvije terase. Pogledi s terasa su izuzetni prema otocima i otvorenom moru. Kuća je u mirnom dijelu naselja, uređene okućnice s roštiljem i popločanog dvorišta. Ispred kuće su četiri parkirna mjesta. Svi apartmani su potpuno i moderno opremljeni. Posao turističkog iznajmljivanja je uhodan i vrlo visoko ocijenjen.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Otevřený výhled na moře, Access - zpevněné, Upravené okolí domu, samostatný vchod
Orientace nemovitosti: 
Jihozápad, Jih
Podlaží: 
přízemí, první, druhé
Počet místností: 
6
Počet koupelen: 
3
Sítě: 
Městský vodovod, Septik, Elektřina
Vzdálenost od moře: 
40m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
324m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku