Apartmánový dům Kožino

dům
Zadar - Okolica
470m²
ID nabídky: 
1098
Podtyp nemovitosti: 
Apartmánový dům
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Kožino
Cena:
630 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme dům ke koupi, který byl postaven na pozemku 900 m2. Samotný dům  má 480 m2 obytné plochy. Skládá se z vysokého přízemí a dvou pater. Přízemí a první patro nejsou úplně dokončené. Druhé patro je plnohodnotně obyvatelné. Podle projektu v přízemí jsou plánovány tři byty, jeden se dvěma ložnicemi a dva s jednou ložnicí. V prvním patře jsou čtyři apartmány, jeden se dvěma ložnicemi a tři s jednou ložnicí. Ve druhém patře jsou dva velké zařízené apartmány o rozloze 80 m2, jedna má dvě ložnice a další tři ložnice. Všechny bytové jednotky mají balkon a výhled na moře.

 


Kuća je izgrađena na zemljištu površine 900 m2, sama kuća ima oko 480 m2 korisne površine. Sastoji se od visokog prizemlja i dva kata. Prizemlje i kat nisu uređeni do kraja, u roh-bau su izvedbi, dok je drugi kat uređen i useljiv. Prema projektu u prizemlju su predviđena tri apartmana, jedan sa dvije spavaće sobe te dva sa jednom spavaćom sobom. Na prvom katu su predviđena četiri apartmana, jedan je sa dvije spavaće sobe, dok su tri sa jednom spavaćom sobom. Na drugom katu su dva velika uređena stana od preko 80 m2, jedan ima dvije spavaće sobe, a drugi tri spavaće sobe. Sve stambene jedinice imaju balkone i pogled na more.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Asfaltová přístupová cesta, Blízkost obchodu, Blízkost pláže, Výhled na moře, Otevřený výhled na moře
Prostory: 
Balkon, Obývací pokoj, Koupelna, Parkování, Ložnic
Stav: 
Udržováno, Hrubá stavba, Lze se nastěhovat
Rok výstavby: 
1986
Orientace nemovitosti: 
Jihozápad
Podlaží: 
vysoké přízemí, první, druhé
Počet místností: 
14
Počet koupelen: 
9
Sítě: 
Městský vodovod, Septik, Elektřina
Topení: 
Klasické topení na pevné palivo, Klimatizace
Vzdálenost od moře: 
130m
Vzdálenost od centra (m): 
1500
Plocha zahrady: 
700m²
Celková plocha: 
900m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš zrealizovaný projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka