Apartmánový dům Drage

dům
Pakoštane
350m²
ID nabídky: 
1832
Podtyp nemovitosti: 
Apartmánový dům
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Drage
Cena:
580 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Tento apartmánový dům se nachází v Dolaški Dragi, jednom z míst na chorvatském pobřeží s nejúžasnějšími výhledy na moře, ostrovy, Kornati, Murter... místo, které je také velmi bohaté na borové lesy u samotného moře. Dům je na skvělém místě, o něco více než sto metrů od pláže a skládá se ze suterénu, přízemí, prvního patra a podkroví. V suterénu jsou dvě garáže a komora. V přízemí je třípokojový byt, cca 80m2 s velkou terasou. V prvním patře a v podkroví jsou 4 apartmány, dva s jednou ložnicí a dva se dvěma ložnicemi. Všechny mají terasy. Dům se prodává plně zařízený a vybavený a má dobře zavedenou činnost turistických pronájmů.

Ova apartmanska kuća se nalazi u Dolaškim Dragama, jednom od mjesta na našoj obali sa najveličanstvenijim pogledima na more, otoke, otočiće, Kornate , Murter...mjestu koje je također vrlo bogato borovim šumama uz samo more. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, od plaže udaljena nešto više od sto metara, a uživa također ove prelijepe poglede. Sastoji se od podruma, prizemlja, kata i potkrovlja. U podrumu su dvije garaže, te spremište. U prizemlju je dvosoban stan, površine oko 70m2, s velikom terasom.  Ispred kuće su još dva parkirna mjesta. Na katu i u potkrovlju su po tri stana, jedan jednosoban i dva dvosobna. Svi imaju velike terase.  Kuća se prodaje potpuno uređena i opremljena, i ima dobro uhodan posao tgurističkog iznajmljivanja.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Zařízeno, Výhled na moře, Access - zpevněné, Upravené okolí domu, Velká terasa
Prostory: 
Garáž, Parkování, Sklep, Sklad, Terasa, Zahrada
Stav: 
Udržováno, Upraveno, Upraveno a udržováno, Lze se nastěhovat
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
sklep, přízemí, první, podkroví
Počet místností: 
13
Počet koupelen: 
5
Sítě: 
Městský vodovod, Kanalizace, Elektřina
Topení: 
Klimatizace, Tepelné čerpadlo
Vzdálenost od moře: 
130m
Plocha zahrady: 
184m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku