Apartmán u moře Tribunj

apartmán
Tribunj
195m²
ID nabídky: 
2022
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán u moře
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Šibensko-kninska
Městská část: 
Tribunj
Cena:
624 504€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej vynikající byt s bazénem v půvabném Tribunji, v blízkosti pláže! Byt je součástí dvojdomu o výměře 195,16 m2 a skládá se z přízemí, prvního a druhého patra. V přízemí se nachází terasa, částečně zastřešená, na kterou se vchází z prostorného obývacího pokoje, vedle kterého se nachází kuchyně a jídelna. V přízemí je toaleta a komora. V prvním patře jsou tři ložnice a koupelna. Ložnice v jižní části domu má samostatnou koupelnu a východ na lodžii. Ve druhém patře je další ložnice, koupelna, letní kuchyně a otevřená částečně krytá terasa. Bazénové vybavení kromě vysokého standardu základního vybavení zahrnuje plavání s protiproudem, osvětlení bazénu, izotermický kryt s navíjecím stojanem, přípravu pro tepelné čerpadlo a automatické dávkování chemie pro úpravu bazénové vody. Okna splňují nejvyšší energetické a mechanické standardy, jsou vybaveny moskytiérami a elektricky ovládanými žaluziemi (Trohadil). Jídelna, obývací pokoj a sociální zařízení mají podlahové vytápění. Klimatizační zařízení pro chlazení a vytápění jsou nejnovější generace, jsou instalovány chytré spínače světel a žaluzií s centrálním a dálkovým ovládáním všech elektrických systémů. Objekt bude vybaven kamerovým systémem. Byt má vchodové bezpečnostní dveře. V objektu budou připraveny elektroinstalace pro fotovoltaické napájení.

Vrhunski stan s bazenom u šarmantnom Tribunju, blizu plaže! Stan je dio dvojnog objekta, površine 195,16 m2, a čine ga prizemlje, prvi i drugi kat. Građen je vrhunskim materijalima i opremljen visoko kvalitetnom opremom. U prizemlju je terasa, dijelomično natkrivena, na koju se izlazi iz prostranog dnevnog boravka, uz kojeg su kuhinja i blagavaonica. U prizemlju je toalet i spremište. Na prvom katu su kupaonica i tri spavaće sobe. Spavaća soba na južnom dijelu kuće ima zasebnu kupaonicu i izlaz na loggiu. Na drugom katu je još jedna spavaća soba, kupaonica, ljetnja kuhinja, te otvorena i dijelom natkrivena terasa. Oprema bazena uz visoki standard osnovne opreme uključuje protustrujno plivanje, rasvjetu bazena, izotermički prekrivač sa stalkom za namatanje, pripremu za toplinsku pumpu i automatsko doziranje kemikalija za kondicioniranje vode bazena. Vanjska stolarija je najviših energetskih i mehaničkih standarda, opremljena komarnicima i roletama na električni pogon (Trohadil). Blagovaonica, dnevni boravak i sanitarne prostorije imaju podno grijanje. Klimatizacijski uređaji za hlađenje i grijanje su najnovije generacije, ugrađeni su smart prekidači za svjetla i rolete sa centralnim i daljinskim upravljanjem svih električnih sustava. Objekt je opremljen video nadzorom. Ulazna protuprovalna vrata su eminentnog proizvođača. Na objektu će se izvršiti priprema električnih instalacija za fotonaponsko napajanje.  

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Velká terasa
Prostory: 
Terasa
Rok výstavby: 
2023
Orientace nemovitosti: 
Jihozápad, Jih
Podlaží: 
přízemí, první, druhé
Počet místností: 
6
Počet koupelen: 
3
Sítě: 
Městský vodovod, Kanalizace, Elektřina
Topení: 
Underfloor heating
Vzdálenost od moře: 
400m
Vzdálenost od centra (m): 
800
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku