Apartmán u moře Pag

apartmán
Pag
U moře
98m²
ID nabídky: 
1260
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán u moře
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Pag
Cena:
282 121€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi apartmán na ostrově Pag v krásné Povljaně. Byt v podkroví budovy s osmi byty se skládá z: předsíně, obývacího pokoje, ložnice, dvou koupelen, dvou dětských pokojů, komory, balkonu a terasy - čistá užitná plocha 98,99 m2 a příslušenství: parkovací místo ve dvoře označené "H" 12,00 m2. Byt je skvěle vybavený a má krásný výhled na moře, ostrov Vir a Pag.

U predivnoj Povljani na otoku Pagu, apartman se nalazi u zgradi sa osam stanova.  Stan u potkrovlju zgrade, oznake ''H'' - koji se sastoji od: hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, dvije kupaonice, dvije dječje sobe, spremišta, balkona i terase - netto korisne površine 98,99 m2 i pripadka: parkirališno mjesto u dvorištu oznake ''H'' površine 12,00 m2. Stan je vrhunski opremljen i ima predivne poglede na more, otok Vir i Pag.

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Výhled na moře
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
druhé
Počet místností: 
2
Počet koupelen: 
2
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Topení: 
Klimatizace
Vzdálenost od moře: 
25m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka