Apartmán s dvorem Kožino

apartmán
Zadar - Okolica
228m²
ID nabídky: 
2157
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán s dvorem
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Kožino
Cena:
1 150 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

V bezprostřední blízkosti moře a pláže jsou tyto dvě velmi luxusní budovy, jedna se třemi a druhá se čtyřmi apartmány. V budovách je systém Smart - home, výtah a podzemní garáže s parkovacími místy. V hlavní ložnici je šatna, sauna a koupelna. Další dvě ložnice mají také koupelny a vedle obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou je WC a komora-prádelna. V přední části bytu je velká terasa, částečně zastřešená, se sluneční terasou vedle bazénu a jacuzzi.

U neposrednoj blizini mora i plaže,  nalazes se ove dvije vrlo luksuzne zgrade, jedna sa tri, a druga sa četiri apartmana.  Zgrade imaju Smart - home system, lift, te podzemnu garažu s parkinzima. Ovaj apartman u prizemlju je opremljen vrlo luksuzno. Master soba ima garderobu, saunu, walk in tuš. Ostale dvije spavaće sobe imaju također kupaonice, a uz dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom je toalet, te ostava-praonica. Ispred apartmana je velika terasa, dijelom natkrivena, sa sunčalištem uz bazen i jacuzzi.  

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Blízkost pláže, Tichá lokalita, Výhled na moře, Velká terasa
Prostory: 
Šatna, Parkování, Sklad, Zahrada
Stav: 
Lze se nastěhovat
Rok výstavby: 
2023
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
přízemí
Počet místností: 
4
Počet koupelen: 
3
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Topení: 
Klimatizace, Underfloor heating
Vzdálenost od moře: 
50m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka stavba v chorvatsku