Apartmán s dvorem Kožino

apartmán
Zadar - Okolica
U moře
67m²
ID nabídky: 
1252
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán s dvorem
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Kožino
Cena:
450 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Exkluzivní byt v první řadě u moře, přímo na pláži! Mimořádně zvláštní byt, hned vedle pláže v Kožinu, má užitnou plochu 52,20 m2 a má až 5 parkovacích míst 15,65 m2. Byt je skvěle vybaven a před domem je zahrada 253m2! V části zahrady se nachází letní kuchyň s krytou terasou s lehátky a další toaleta a sprcha. V bytě je také komora s prádelnou.

Ekskluzivan apartman prvi red uz more, odmah na plaži! Izuzetno poseban aprtman, uz samu plažu u Kožinu, korisne je površine 52,20m2 i ima čak 5 parkirnih mjesta, korisne površine 15,65m2. Apartman je vrhunski uređen i opremljen, a s prednje strane ima vrt površine 253m2! U dijelu vrta je napravljena ljetna kuhinja sa natkrivenom terasom s ležaljkama, te dodatnim toaletom i tuš kabinom.  Apartmanu također pripada spremište, u kojem je praonica i vešeraj.

Podrobnosti o nemovitosti

Prostory: 
Balkon, Parkování, Sklad, Zahrada
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
vysoké přízemí
Počet místností: 
1
Sítě: 
Městský vodovod, Elektřina
Topení: 
Klimatizace
Vzdálenost od moře: 
0m
Plocha zahrady: 
253m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka