Apartmán Kožino

apartmán
Zadar - Okolica
U moře
55m²
ID nabídky: 
1238
Podtyp nemovitosti: 
Apartmán
Druh nabídky: 
prodej
Oblast: 
Zadarska
Městská část: 
Kožino
Cena:
200 000€
Rychlý dotaz
+420 602 711 655info@chorvatsko-reality.cz

Popis nemovitosti

Byt se nachází v budově se šesti byty v první řadě u moře, v blízkosti krásné zátoky Sv. Bartholomew. Má užitnou plochu 48,74 m2. Má stejné podkroví a skladovací prostor 5,49 m2 a venkovní parkovací místo 12,50 m2. Výhled z apartmánů je na otevřené moře a na pláž. Budova má také krásnou zahradu.

Apartman se nalazi u zgradi sa šest apartmana, prvi red do mora, odmah u blizini  predivne uvale Sv. bartula. Stan je korisne površine 48,74m2. Ima uređeno potkrovlje iste površine, te spremište površine 5,49m2 i vanjsko parkirališno mjesto površine 12,50m2. Pogledi iz apartamana su na otvoreno more i na samu plažu. Zgrada je izuzeto kvalitetne gradnje i uređenja, sa prekrasnom okućnicom. 

Podrobnosti o nemovitosti

Vybavení: 
Asfaltová přístupová cesta, Tichá lokalita, Nezařízeno, Výhled na moře, Otevřený výhled na moře, Bezpečnostní dveře
Prostory: 
Balkon, Podkroví
Stav: 
Lze se nastěhovat
Orientace nemovitosti: 
Jih
Podlaží: 
druhé
Počet místností: 
2
Počet koupelen: 
1
Vzdálenost od moře: 
0m
Plocha zahrady: 
0m²
Celková plocha: 
0m²Nabízíme Vám k nahlédnutí náš projekt Sand Beach Villas Privlaka. Je to velmi unikátní projekt třiceti čtyř vil a čtyř bytových domů na břehu Jaderského moře v obci Privlaka, která se nachází v regionu Zadaru. Moderní a nadčasové dílo architektury, které poskytuje ideální místo jak pro volný čas tak pro každodenní život je velmi žádané klienty z celého světa.

sand beach villas privlaka